Skip to content
blachy dachowe i elewacyjne Wrocław

Pokrycia dachowe, Blachy i Rynny Wrocław MetZink zagwarantuje Ci unikalny i nowoczesny styl dla Twojego budynku

Pokrycia dachowe z blachy – Wrocław

Pokrycia dachoweznajdujące się w ofercie są wykonane z najwyższej jakości blachy. Klienci rekomendują przede wszystkim nasze panele dachowe lub elewacyjne. Możemy pochwalić się także innowacyjną technologią Click Connection. Znajduje ona szerokie zastosowanie w przypadku systemów paneli dachowych. Dzięki niej czas montażu jest zredukowany średnio o 60%. Click Connection pozwala również na znaczne zmniejszenie kosztów. Dodatkowo oferujemy nowoczesne płytki karo, które wyróżniają się na tle innych pokryć oryginalnością. Sprawdzą się nie tylko w przypadku nowych budynków, ale również podczas renowacji zabytków. 

pokrycie dachowe - Wrocław
rynny metalowe - Wrocław

Rynny metalowe – Wrocław

Rynny stanowią obowiązkowy element każdej konstrukcji. Od lat zajmujemy się produkcją systemów odprowadzających wodę, dlatego dzięki zastosowaniu naszych produktów, prawdopodobieństwo wystąpienia strat wskutek intensywnych opadów, zostaje skutecznie zminimalizowane. Gwarantujemy, że nasze rynny są odporne na korozję, wgniecenia czy utratę intensywności koloru. W swojej ofercie posiadamy kilka rodzajów rynien, które dobieramy do indywidualnych preferencji klienta. Konsumenci mogą wybierać spośród bogatej oferty elementów okrągłych i kwadratowych wykonanych z blachy aluminiowe, miedzianej, tytan cynk i ocynkowanej. 

Blachy – Wrocław

Specjalizujemy się w produkcji blach. Nasze produkty wykorzystywane są na szeroką skalę w budownictwie. Nasz asortyment uwzględnia:

  • Blachy aluminiowe – aby zwiększyć wytrzymałość aluminium, dodaje się do niego inne pierwiastki takie jak miedź, żelazo czy krzem. Dzięki temu można bezpośrednio wpłynąć na parametry stopu, przez co staje się on odporny na wahania temperatur.  
  • Blachy tytan cynk (również w kolorach) – po czasie naturalnie pokrywają się warstwą ochronną. Dzięki niej produkt wykazuje podwyższoną odporność na wysokie lub niskie temperatury. 
  • Blachy miedziane – jeden z najbardziej solidnych produktów. Eksperci szacują, że wytrzymałość miedzianej blachy może sięgać nawet kilkuset lat. Ten rodzaj blachy nie wymaga konserwacji, po czasie pokrywa się zielonoszarą patyną. 
  • Blachy powlekane – charakteryzują się budową warstwową. Z obu stron zabezpieczone warstwą ocynku, która chroni rdzeń metalowy przed czynnikami chemicznymi i mechanicznymi. 

Największą zaletą produkowanych przez nas blach jest uniwersalność. Odpowiedni dobór blachy sprawi, że będzie pasować zarówno do nowo powstającego domu, jak i zabytkowego budynku. 

Blachy Wrocław

Wszystkie elementy wykonywane są z blach od największych światowych marek: 

partnerzy-metzink-opole

Świadczymy usługi także na terenie miast: Zielona Góra, Poznań, Opole, Warszawa.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Pamiętaj, że nikt nie udzieli Ci tak szczegółowych informacji i nie rozwieje Twoich wątpliwości jak konsultant. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już teraz jeśli masz jakieś pytania. 

Pn – Pt – 8:00-16:00
Sb. – nieczynne
Ndz.
– nieczynne

handel@metzink.pl
Brylantowa 14, 55-002 Dobrzykowice

Albo napisz do nas

5/5 - (7 votes)