Skontaktuj się z nami

handel@metzink.pl
ul. Jana Czochralskiego 4, Poznań, 61-248
pon. - pt. od 8:00 do 16:00

Lokalni dystrybutorzy firmy MetZink Najedź kursorem na interesujący Cię rejon, aby otrzymać dane kontaktowe.

Marcin Ciesielski – Dyrektor Generalnytel: 530 104 107m.ciesielski@metzink.plJustyna Kliszewska – Area Managertel. 883 116 500j.kliszewska@metzink.plAnna Hamerska – Area Managertel: 881 666 000a.hamerska@metzink.plAnna Hamerska – Area Managertel: 881 666 000a.hamerska@metzink.plAleksander Sadka – Area Managertel: 881 744 300a.sadka@metzink.plArtur Ciesielski – Area Managertel. 577 377 599a.ciesielski@metzink.pl

Dział Handlowy:


Biuro Obsługi Klienta
Katarzyna Kostrzyńska
tel: 61 653 15 03 wew. 4
handel@metzink.pl

Małgorzata Olejniczak
tel: 61 653 15 03 wew. 4
handel@metzink.pl

Dział Wycen
Paulina Chmielewska
tel: 61 653 15 03 wew 1
wycena@metzink.pl

Dział Obróbek
Adrian Owczarek
tel: 61 653 15 03 wew. 3
obrobki@metzink.pl

Dział Logistyki
Ewa Skrzypek
tel: 61 653 15 03 wew.2
logistyka@metzink.pl

Kierownik – Biura Obsługi Klienta
Magdalena Pohl
tel: 61 653 15 03
m.pohl@metzink.pl

Dyrektor Generalny:
Marcin Ciesielski
tel. 530 104 107
m.ciesielski@metzink.pl

Dział Produkcji:


Kierownik ds. jakości
Arkadiusz Peters
tel. 61 653 15 03
a.peters@metzink.pl

Specjalista ds. produkcji
Robert Olejniczak
tel. 61 653 15 03
produkcja@metzink.pl

Dział Marketingu:


Adrian Najdek
marketing@metzink.pl

Robert Gorwa
tel: 781 994 770

Dział Sprzedaży:


Aneta Kądziołka – Area Manager (inwestycje)
tel: 577 118 557
a.kadziolka@metzink.pl

Anna Hamerska – Area Manager
tel: 881 666 000
a.hamerska@metzink.pl
Obszar: woj. Wielkopolskie

Aleksander Sadka – Area Manager
tel: 881 744 300
a.sadka@metzink.pl
Obszar: woj. Pomorskie, Kujawsko-Pomorskie oraz Warmińsko-Mazurskie

Justyna Kliszewska – Area Manager
tel. 883 116 500
j.kliszewska@metzink.pl
Obszar: woj. Dolnośląskie i Opolskie

Artur Ciesielski – Area Manager
tel. 577 377 599
a.ciesielski@metzink.pl
Obszar: woj. Lubuskie, Zach. Pomorskie

Michał Chmielewski – Właściciel
tel: 663 786 207
chmiem@metzink.pl