Skip to content
panele elewacyjne Poznań

Pokrycia dachowe, Blachy i Rynny Zielona Góra MetZink zagwarantuje Ci unikalny i nowoczesny styl dla Twojego budynku

Pokrycia dachowe z blachy – Zielona Góra

Pokrycia dachowe z blachy to jeden z wiodących produktów firmy MetZink. Oprócz standardowych paneli dachowych lub elewacyjnych posiadamy również panele na klik (tzw. Click Connection). Jest to innowacyjna technologia, którą stosujemy w przypadku systemów paneli dachowych, która redukuje czas montażu o nawet 60%, jednocześnie ograniczając koszty.  

Oprócz paneli na klik znajdą Państwo u nas także płytki karo, które każdemu dachu nadadzą oryginalności i nowoczesności. Dzięki swojej niezwykłej trwałości bardzo często klienci wykorzystują je do chociażby renowacji zabytków. 

Jeśli interesuje Cię pokrycie dachowe z blachy i chciałbyś poznać szczegóły to zadzwoń już teraz do naszego konsultanta w mieście Zielona Góra, a on odpowie na wszystkie nurtujące Cię pytania. 

Pokrycie dachowe Zielona Góra
rynny - orynnowanie - zielona góra

Rynny metalowe – Zielona Góra

Rynny metalowe czy też orynnowanie to jeden z podstawowych elementów każdego domu. Brak odprowadzenia czy zbierania wody deszczowej z dachu mogą doprowadzić do podmywania struktury ścian czy fundamentów, co w długotrwałym i obfitym w deszcze czasie może nawet doprowadzić do uszkodzeń tych elementów. Dlatego ważnym jest, aby każdy zadbał o trwałe i szczelne rynny. Dodatkowo system rynnowy, który wybierzemy powinien być odporny na rdzę, zarysowania, wgniecenia czy utratę koloru.

Orynnawoanie od MetZink posiada wszystkie potrzebne cechy. Dodatkowo możesz wybrać spośród rynien okrągłych i kwadratowych wykonanych z blachy aluminiowej, miedzianej, ocynkowanej, tytan cynk i wiele innych. 

Nie zwlekaj i skontaktuj się już dziś z konsultantem z Zielonej Góry, a on pomoże Ci w doborze i dalszych etapach zakupu. 

Blachy – Zielona Góra

W naszej ofercie znajdą Państwo również blachy w rolce i arkuszu. Nasz konsultant z Zielonej Góry z pewnością pomoże Wam w doborze. W naszym asortymencie znajduje się:

Więcej informacji znajdziecie w naszym sklepie World-Metal.pl lub tak jak wcześniej wspomnieliśmy kontaktując się z jednym z naszych konsultantów.

rynny tytan cynk

Wszystkie elementy wykonywane są z blach od największych światowych marek: 

Partnerzy MetZink Zielona Góra

Świadczymy usługi także na terenie miast: OpolePoznań, Wrocław, Warszawa.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Pamiętaj, że nikt nie udzieli Ci tak szczegółowych informacji i nie rozwieje Twoich wątpliwości jak konsultant. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już teraz jeśli masz jakieś pytania. 

Pn – Pt – 8:00-16:00
Sb. – nieczynne
Ndz.
– nieczynne

handel@metzink.pl
Lubuska 23a, 66-016 Płoty

Albo napisz do nas

5/5 - (7 votes)