Skip to content
panele elewacyjne Poznań

POKRYCIA DACHOWE I RYNNY OPOLE MetZink zagwarantuje Ci unikalny i nowoczesny styl dla Twojego budynku

Pokrycia dachowe z blachy – Opole

Pokrycia dachowe stanowią podstawę każdej konstrukcji budowlanej. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów, oferujemy wysokiej jakości panele dachowe oraz elewacyjne. W przypadku naszych projektów stosujemy nowatorską technologię Click Connection, która umożliwia zredukowanie kosztów instalacji oraz montażu (o ok. 60%). Nasza firma to nie tylko produkty dla nowych budynków czy nowoczesnych budowli. Współpracujemy także z firmami zajmującymi się renowacją zabytków. Nasze płytki karo zwracają uwagę oryginalnością, ponadczasowym wyglądem oraz solidnością.

Blachy dachowe firmy MetZink

Aby skonsultować projekt lub zasięgnąć rady profesjonalistów, zapraszamy do kontaktu. Z chęcią doradzimy i poprowadzimy Państwa przez cały proces składania zamówienia. Na terenie Opola realizujemy zlecenia obejmujące zarówno budynki komercyjne, jak i zabytkowe. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, starając się zaoferować konkurencyjne ceny. Aby przekonać się o jakości realizowanych zleceń, zapraszamy do obejrzenia zrealizowanych projektów, których zdjęcia znajdują się na naszej stronie internetowej.

pokrycia dachowe opole
rynny metalowe opole

Rynny metalowe – Opole

System rynien jest niezbędny w przypadku odprowadzania nadmiaru wody z dachu. Po intensywnych opadach istnieje zagrożenie załamania się konstrukcji bądź powstania szkód. Dzięki odpowiednim rynnom wykonanym z jakościowych komponentów, ryzyko uszkodzenia dachu jest zminimalizowane. Stosowane przez nasz materiały sprawiają, że rynny są odporne na korozję, wgniecenia oraz wybarwienie. Rynny będące w naszej ofercie dzielą się na kilka rodzajów. Produkty wykonane z blach: aluminiowej, miedzianej lub ocynkowanej przybierają formę okrągłych i kwadratowych. Aby poznać dokładną ofertę oraz koszty instalacji na terenie Opola, zachęcamy do kontaktu z naszym regionalnym przedstawicielem.  

Blachy – Zielona Góra

Blachy to nasza specjalność. Stosowane przez nas zintensyfikowane metody produkcji pozwalają uzyskać wysokiej jakości produkt finalny do zastosowania ogólnego. W naszym asortymencie znajdują się przede wszystkim blachy:

  • Blachy aluminiowe – aby wpłynąć na wytrzymałość aluminium, stosuje się domieszki pierwiastków takich jak miedź, żelazo czy krzem. Produktem finalnym jest odporna na czynniki pogodowe blacha znajdująca zastosowanie w budownictwie. 
  • Blachy tytan cynk – ich największą zaletą jest naturalna powłoka ochronna, która pojawia się w niedługim czasie po zainstalowaniu blachy. Nie tylko nadaje budynkom charakteru, ale również chroni je przed skrajnymi temperaturami. 
  • Blachy miedziane – bardzo trwałe, spełniają swoją funkcję przez co najmniej 300 lat. Również występuje warstwa zabezpieczająca w postaci zielonkawo-szarej patyny. Idealne w przypadku renowacji cennych zabytków. 
  • Blachy powlekane – odróżniają się od pozostałych propozycji charakterystyczną budową warstwową. Rdzeń chroniony jest z obu stron przez warstwy ocynku. Dzięki temu wykazuje większą odporność na czynniki mechaniczne, chemiczne oraz atmosferyczne. Poprzez to perfekcyjnie sprawdza się w branży budowlanej. 
blachy opole

Wszystkie elementy wykonywane są z blach od największych światowych marek: 

partnerzy-metzink-opole

Świadczymy usługi także na terenie miast: Zielona Góra, Poznań, Wrocław, Warszawa.

Skontaktuj się z naszym konsultantem

Pamiętaj, że nikt nie udzieli Ci tak szczegółowych informacji i nie rozwieje Twoich wątpliwości jak konsultant. Dlatego nie zwlekaj i zadzwoń już teraz jeśli masz jakieś pytania. 

Pn – Pt – 8:00-16:00
Sb. – nieczynne
Ndz.
– nieczynne

handel@metzink.pl
Skautów Opolskich 13/906, 45-286 Opole

Albo napisz do nas