rynna_niestandardowa001

RYNNY NIESTANDARDOWE Twoja wyobraźnia to jedyne ograniczenie!

Rynna niestandardowe firmy Metzink to przede wszystkim solidne wykonanie i spokój na lata. Rynny niestandardowe możemy wykonać dla Państwa z kilku rodzajów metali oraz w różnych kolorach. Ułatwi to dostosowanie zamówienia do Państwa potrzeb. W naszej ofercie znajdują się rynny z miedzi, blachy tytan cynk, aluminium i blachy powlekanej.
Niestandardowe rynny metalowe są odporne na warunki atmosferyczne, skrajne temperatury oraz promieniowanie UV. Dlatego Rynny stalowe doskonale sprawdzą się w miejscach nasłonecznionych, a także wszędzie tam, gdzie będzie na nie oddziaływać promieniowanie słoneczne, wysokie i niskie temperatury. Rynny metalowe dobrze radzą sobie również z dużymi opadami śniegu.

Istnieje możliwość wykonania rynny w różnych wymiarach oraz grubościach, zamiast rynny możemy wykonać tzw. koryta rynnowe. Na zamówienie jesteśmy także wstanie wykonać specjalne zdobienia do orynnowania.

RYNNY NIESTANDARDOWE - GALERIA

RYNNY NIESTANDARDOWE - SKLEP Poszczególne elementy systemu rynnowego jak i kompletne orynnowanie dostępne w naszym sklepie internetowym

RYNNY NIESTANDARDOWE - MATERIAŁ i KOLOR Do Państwa wyboru pełna gama materiałów i blach powlekanych w różnych kolorach

Możemy wykonać dla Państwa rynny niestandardowe z różnego rodzaju metali w różnych kolorach.
Dostępne są rynny z miedzi, aluminium, blachy tytan cynk, rynny z ocynku a także z blachy powlekanej.

Rynny niestandardowa z blachy tytan cynk. Blacha tytan cynk to stop cynku, tytanu i miedzi. Jej największą zaletą jest kombinacja doskonałych właściwości mechanicznych oraz wysoka odporność na warunki atmosferyczne. Rynna kwadratowa z blachy tytan cynk w naturalny sposób pokrywa się z czasem patyną. Jest to warstwa ochronna, która silnie chroni powierzchnię rynny przed warunkami atmosferycznymi. Blacha tytan cynk to materiał, którego trwałość jest większa od większości materiałów stosowanych w budownictwie. Jej przydatność do użytku sięga nawet 90 lat.

Rynny niestandardowa z blachy miedzianej. Blacha miedziana to jeden z najlepszy rodzajów dostępnych blach. Jej trwałość przekracza 300 lat. Z czasem rynny miedziane pokrywają się zielonoszarą patyną. Plusem rynien miedzianych jest fakt, że nie wymagają on konserwacji. Obecnie systemy rynnowe z miedzi należą do najpopularniejszych wśród klientów. Cenią sobie oni dobrą obrabialność, a przede wszystkim wysoką żywotność. 

RYNNY NIESTANDARDOWE - DOSTĘPNE MATERIAŁY

Zapoznaj się z naszą aktualną ofertą

Znajdziesz tutaj nasz cennik na rynny kwadratowe. Serdecznie zapraszamy do pobrania