Skip to content
Profesjonalne narzędzia dekarskie - MetZink

NARZĘDZIA DEKARSKIE Narzędzia stworzone z myślą o profesjonalistach.

Posiadamy bardzo bogatą ofertę narzędzi dekarskich takich renomowanych firm jak Freund i Jouanel. Naszą dewizą jest bardzo dobra jakość w rozsądnej cenie.  W naszym centrum dekarskim zaopatrzysz się w narzędzia takie jak zaciskacze do rąbków pojedynczych, podwójnych. Młotki dekarskie, nożyce i wiele innych przydatnych instrumentów przydatnych do montażu dachu. Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym akcesorium prosimy o kontakt przez formularz zgłoszeniowy lub przejdzie bezpośrednio do naszego sklepu.

W tej zakładce znajdziesz między innymi:

– Zaciskacz do rąbka stojącego pojedynczego
– Zaciskacz do rąbka stojącego podwójnego
– Narzędzia firmy Freund

Narzędzia dekarskie Freund
Narzędzia dekarskie Jouanel

Dlaczego narzędzia dekarskie Freund i Jouanel?

Są to firmy o bardzo dobrej jakości i stosunkowo niskiej cenie. Ponad 100 lat doświadczenia i udoskonalania swoich produktów, dekarze i inni wykonawcy stawiają w swojej pracy na szybkość i jakość wykonania, wytrzymałość i długą żywotność produktu a te firmy właśnie takie są. Doskonała jakość to również to co wyróżnia naszą firmę i dlatego w swojej ofercie postawiliśmy właśnie na obie te marki.

Jakość, niezawodność, precyzja w czasie pracy, bardzo dobre dopasowanie do dłoni, żywotność. Zaś te wszystkie zalety podsumowane są wykonaniem z kutej matrycowej stali. Jeśli szukasz narzędzi na lata, to lepiej nie mogłeś trafić.

Zaciskacze do rąbka stojącego – do montażu blachy

W ofercie posiadamy 3 zaciskacze do rąbka stojącego, a są to:

 • zaciskacz do rąbka stojącego pojedynczego – zaciskacz służby do montażu blachy na rąbek stojący – podwójny , długość robocza 220mm, długość całkowita 400mm,
 • zaciskacz do rąbka stojącego podwójnego – zaciskacz służby do montażu blachy na rąbek stojący – podwójny. długość robocza 220mm, długość całkowita 400mm,
 • zaciskacze do rąbka stojącego pojedynczego łukowego.

Jakie inne narzędzia dekarskie posiadamy w swojej ofercie ?

W naszej ofercie staramy się utrzymywać pełną gamę narzędzi dekarskich ponieważ na co dzień sprzedajemy produkty do których są one potrzebne i wykorzystywane w czasie montażu i obróbki blacharskich . Dekarze zaopatrujący się u nas w materiał cenią sobie jakość tych produktów i chętnie uzupełniają swój warsztat narzędzi.

Młotki dekarskie

 • Klasyczny młotek dekarski – wykonany z chromowanej stali, szlifowana główka, wygodna dwu-kompozytowa rękojeść, posiada magnetyczną końcówkę do przytrzymywania gwoździ.
 • Młotek typu pazur – wykonany w całości z jednego kawałka hartowanej stali, wygodna dwu-kompozytowa rękojeść, posiada magnetyczną końcówkę do przytrzymywania gwoździ.
 • Młotek dekarski z włókna szklanego – Wykonany z włókna szklanego, stalowa główka, wygodna rękojeść powlekana PVC, posiada magnetyczną końcówkę do przytrzymywania gwoździ.

Inne narzędzia z naszej oferty

W naszej firmie postawiliśmy na jakość i dlatego główny nacisk kładziemy na promowanie dwóch marek: Freund i Jouanel . Wykonawcy którzy postawili na jakość materiału i żywotność produktu wracają po kolejne produkty . W ofercie mamy również ;

 • Cęgi kątowe – precyzyjne, kompaktowe, niezbędne do fałd. Szerokość fałdy 22 mm , rączki pokryte pvc .
 • Cęgi zaciskowe – proste 60 mm i głębokość 63 mm przeznaczone do wykonywania podniesionych krawędzi wymagających dokładności i staranności.
 • Nożyce dwukierunkowe – Dzięki niewielkiej krawędzi tnącej umożliwia cięcie blachy po bardzo dokładnej linii prostej lub falistej. Służy do prostych cięć krawędzi blach, cięć o małym promieniu.
 • Nożyce otworowe – do otworów z zakrzywionymi ostrzami są idealne do robienia okrągłych nacięć o małych średnicach. Szczególnie nadają się do cięcia rur spustowych. Zakrzywione ostrza ułatwiają wykonywanie ostrych zakrętów.
 • Nożyce pelikany – nożyce Pelican o napędzie złożonym, z nacięciem lewostronnym, szczególnie cenione we wszystkich pracach blacharskich, doskonale nadają się do wykonywania cięć ciągłych w pełnej blasze. Specjalny zawias zapewnia złożone działanie, znacznie zmniejszając siłę wymaganą podczas cięcia.
 • Pistolety do piany montażowej – powlekana iglica zapobiega przyklejaniu się piany do wewnętrznych ścianek i zapewnia wysoką stabilność pistoletu podczas pracy. Ergonomiczna dwukomponentowa rękojeść, stabilny metalowy spust jest poręczny i łatwy w użyciu.
 • Pistolety montażowy do kartuszy – ekstremalnie wytrzymały, do klejów, uszczelniaczy i wszelkich mas montażowych. Drążek zakończony hakiem oraz hartowanym zaworkiem zwrotnym, poręczny i łatwy w użyciu. Kartusze do 320 ml.